MĂŹna:
CZK
+(420) 777 01 52 01
Porcelánový mlýnek na kávu nástěnný CIBULÁK OŘ - 0055
Porcelánový mlýnek na kávu nástěnný CIBULÁK OŘ - 0055

Porcelánový mlýnek na kávu nástěnný CIBULÁK OŘ - 0055

POZOR SVĚTLÉ DŘEVO JEN DOPRODEJ! Ve tmavém dřevě Ořech lze i vyrobit na zakázku. Mlýnek na koření je z prvotřídního českého porcelánu. Mlýnek pro sběratele nebo jako funkční doplněk do vaší kuchyně.
Obj. kód:201906110055
Dostupnost:DOTAZnaSKLAD
Zboží je na skladě u dodavatele nebo se musí zadat do výroby. Budeme Vás informovat o termínu výroby nebo dodání. Je-li skladem dodání trvá cca 4 dny.
Obsah/Rozměry:cca 30 cm
DPH:21%
Cena bez DPH ks:1 861 CZK bez DPH
SLEVA -5%
CENA ks: CZK 2 252 CZK 2 370
MNOŽSTVÍ ks:
- +

Sbíráte mlýnky na kávu?

Nabízíme v prodeji porcelánové mlýnky české výroby. Tento porcelánový mlýnek je velmi odolný, zachovává dlouholetou tradici výroby a vzoru. Pravý dekor s výpalem na vysokou teplotu. Nesmazatelný dekor. Karlovarský porcelán s dlouholetou tradicí.

POZOR SVĚTLÉ DŘEVO JEN DOPRODEJ! Ve tmavém dřevě Ořech lze i vyrobit na zakázku.  

Marioneta.cz Vám nabízí krásné a dokonale zpracovaná mlýnky z českého porcelánu, doplněné o kovové a dřevěné prvky. Mlýnek může být dekorovaný jako nᚠčeský porcelán, v několika ověřených tradičních dekorech.  Velký podíl ruční výroby českého porcelánu Vám garantuje vysokou hodnotu zakoupeného mlýnku na kávu. Žádné náhražky nebo kamenina naopak, při výrobě mlýnků se používají ryzí kovy jako je zlato, platina, stříbro a podobně.

Český mlýnek na kávu na Vaši polici!

Sbírejte mlýnky s námi, připravujeme nové vzory mlýnků a dekory, které se budou určitě líbit.

mlýnek na kavu

Související