Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01
Porcelánový mlýnek na koření HUSY OŘ - 0763
Porcelánový mlýnek na koření HUSY OŘ - 0763

Porcelánový mlýnek na koření HUSY OŘ - 0763

POZOR SVĚTLÉ DŘEVO JEN DOPRODEJ! Ve tmavém dřevě Ořech lze i vyrobit na zakázku. Mlýnek na koření je z prvotřídního českého porcelánu. Mlýnek pro sběratele nebo jako funkční doplněk do vaší kuchyně.
Obj. kód:201906130807
Dostupnost:DOTAZnaSKLAD
Zboží je na skladě u dodavatele nebo se musí zadat do výroby. Budeme Vás informovat o termínu výroby nebo dodání. Je-li skladem dodání trvá cca 4 dny.
Obsah/Rozměry:cca 20 cm
Váha:2 kg
DPH:21%
Cena bez DPH ks:992 CZK bez DPH
CENA ks: CZK 1 200
MNOŽSTVÍ ks:
- +

Sbíráte mlýnky na koření s mysliveckým dekorem?

Nabízíme v prodeji porcelánové mlýnky české výroby. Tento porcelánový mlýnek je velmi odolný, zachovává dlouholetou tradici výroby a vzoru. Pravý dekor s výpalem na vysokou teplotu. Nesmazatelný dekor. Karlovarský porcelán s dlouholetou tradicí.

POZOR TMAVÉ DŘEVO OŘECH JEN DOPRODEJ! Ve světlém dřevě lze i vyrobit na zakázku. 

Marioneta.cz Vám nabízí krásné a dokonale zpracovaná mlýnky s mysliveckým dekorem z českého porcelánu, doplněné o kovové a dřevěné prvky. Mlýnek může být dekorovaný jako náš český porcelán, v několika ověřených tradičních dekorech.  Velký podíl ruční výroby českého porcelánu Vám garantuje vysokou hodnotu zakoupeného mlýnku na koření. Žádné náhražky nebo kamenina naopak, při výrobě se používají ryzí kovy jako je zlato, platina, stříbro a podobně.
Sbírejte mlýnky s námi, připravujeme nové vzory mlýnků a dekory, které se budou určitě líbit.

mlýnek na kavu

Související