Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01
Porcelánvá Souprava sypátek 5 dílná Cibulák
Porcelánvá Souprava sypátek 5 dílná Cibulák

Porcelánvá Souprava sypátek 5 dílná Cibulák

Cibulák - třikrát pálený porcelán s nesmazatelným dekorem
Obj. kód:031625130055
Dostupnost:DOTAZnaSKLAD
Zboží je na skladě u dodavatele nebo se musí zadat do výroby. Budeme Vás informovat o termínu výroby nebo dodání. Je-li skladem dodání trvá cca 4 dny.
Obsah/Rozměry:17cm
Váha:0.36 kg
DPH:21%
Cena bez DPH ks:817 CZK bez DPH
SLEVA -3%
CENA ks: CZK 988 CZK 1 019
MNOŽSTVÍ ks:
- +
Krásný porcelánová souprava sypátek na sů, pepř apod. s cibulovým vzorem. Pravý Cibulák s výpalem na vysokou teplotu. Nesmazatelný dekor. Karlovarský porcelán s dlouholetou tradicí.

Krásný porcelánový  hrnek s cibulovým vzorem vhodný jako suvenýr či dárek. Klasický dekor vhodný do chalupy či chaty. Pravý Cibulák s výpalem na vysokou teplotu. Nesmazatelný dekor. Karlovarský porcelán s dlouholetou tradicí.

Český originální cibulový porcelán 

s velkým podílem ruční práce při jeho výrobě. Tradiční výroba je v porcelánce zachována již déle jak 200 let. Cibulák je velmi kvalitní porcelán, který Vám vydrží desetiletí v nezměněné podobě.

Dekor cibuláku se nesmyje, protože je třikrát pálený v peci a je pod lazurou. Pozor na falzifikáty z Číny, kde je použitá pouze modrá barva!

Český cibulák si u nás můžete zakoupit v různých tvarech s širokým doplňkovým sortimentem. Stejně tak jako cibulák, prodáváme i pravý Růžový porcelán.

Cibulový porcelán

V naší nabídce na eshopu nemusíme mít vše nafocené a zařazené, a proto jestli hledáte speciální kousek cibulového nebo jiného porcelánu, jednoduše nám napište a my zjistíme, co pro vás můžeme udělat.
Dekor:Cibulák
Kolekce a tvar:Marry Anne
Materiál:Český porcelán Leander
Použití:Kuchyně
Styl:Classic
Vhodné do mikrovlnky:ANO
Vhodné do myčky:ANO

Související