Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Cibulový porcelán zvaný Cibulák

Námět cibulového dekoru byl přejat v Míšni mezi lety 1738-1739 z původních čínských předloh. Byla využita technologie ruční malby podglazurní modří.

Hrnek s obrazem známého malíře

Hrnek s obrazy malířů, které znáte. Nádherná podívaná na vašem stole s oblíbenou kávičkou nebo čajem.

Kávové mlýnky z českého porcelánu

Prodáváme originální velmi kvalitní Kávové mlýnky z českého porcelánu. Klasické dekory jako cibulák, ovoce, a chalupářský styl. Vhodné pro sběratele i na práci.

Kovové retro modely aut a jiných dopravních prostředků

Kovové retro modely aut, vlaků, motorek, skútrů, zmrzlinových stánků, tramvají a autobusů, bicyklů a letadel. A ještě mnohem více modelů, které vás uchvátí svou originálností.

Nádherná kolekce Anglického porcelánu English Garden

Nádherná kolekce English Garden anglické značky Creative Tops je důkazem, že jednoduchý dekor ve stylu provance stále láká naše zákazníky. Každý máme samozřejmě jiný vkus, ale jsou věci, které tak nějak ladí většině lidí.

Porcelán

Zajímavá historie porcelánu. Co vše jste vlastně o porcelánu nevěděli.

Porcelán jako Svatební dar

Porcelán jako Svatební dar? Vyberete si porcelán jako svatební dar z naší široké nabídky od českých i zahraničních výrobců, tradičního porcelánu.

Porcelán jako Vánoční dárek

Porcelán jako Vánoční dárek? Vyberete si porcelán k Vánocům z naší široké nabídky od českých i zahraničních výrobců, tradičního porcelánu.

Porcelánka G. Benedikt, český bílý hotelový porcelán.

Porcelánka G. Benedikt s dlouholetou tradicí je na českém trhu už od roku 1882. Stále vyrábí bílý porcelán v 1 jakosti a drží si tak desetiletí svou kvalitu výroby.

Porcelánové hrnky a hrníčky

Porcelánové hrnky a hrníčky od Marioneta.cz do vaší kuchyně nebo práce? Nenechte si ujít náš opravdu velký výběr porcelánových hrnků a hrníčků.

Proč právě Provance?

Proč právě Provance? Dekorace a doplňky do našich příbytků v tomto stylu, nás lákají ji desítky let. Odpověď je vlastně jednoduchá, provence styl je velmi příjemný, velmi světlý a vzdušný. Nábytek může být patinovaný ve stylu Vintage.