Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Porcelánové hrnky a hrníčky

Kdo nemá svůj vlastní hrnek?

barevný hrnekMyslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že téměř každý člověk má svůj vlastní oblíbený hrníček, který pravidelně, možná i dennodenně používá. Je to téměř talisman, který v práci stojí vedle vás, třeba je již úplně prázdný. Před chvílí vám ale dal to co jste nejvíce potřebovali, lahodnou ranní kávu nebo černý čaj s medíkem a citrónem?

Obyčejný porcelánový nebo i keramický hrnek je tak univerzální věc, že se používá pravidelně, každý den. Hrnky mají své určení dle velikosti a objemu, dle tvaru a zdobení, dle použití. Je jich stovky a tisíce druhů. Máte tak vždy na výběr obrovské množství možností. Líbí se vám daná barva hrníčku, která se prostě hodí k vašemu stylu nebo jen máte rádi určitý ornament, vzor? 

Hrnek jako dokonalý dárek

Když kupujete hrnky pro někoho blízkého máte za prvé na výběr, ale zároveň i možnost být při výběru opravdu kreativní. Pakliže víte, co má obdarovaný rád, jakou barvu upřednostňuje, v jakém je třeba znamení, nebo který styl bytových dekorací mu vyhovuje, máte vyhráno.

Hrnky se kupují kdykoliv. K narozeninám, ke svatbě, když se prostě rozbijí, nebo jen tak, když se vám líbí. Někdo má doma velké množství hrnků jen proto, že je sbírá.

hrnky